NNDom DOMY SZKIELETOWE

Projekty domów jednorodzinnych w systemie szkieletowym (konstrukcja drewniana).

Oferujemy Państwu wykonanie każdego projektu domu jednorodzinnego w systemie szkieletowym (konstrukcja drewniana). Biuro Projektowe NNDOM uzyskała certyfikat firmy KRONOPOL w zakresie konstrukcji szkieletowych, przechodząc gruntowne szkolenie w zakresie budowy i projektowania domów jednorodzinnych w konstrukcji drewnianej (szkieletowej).

Biuro Projektowe NNDOM posiada certyfikat firmy KRONOPOL w zakresie konstrukcji szkieletowych.
Biuro Projektowe NNDOM posiada certyfikat firmy KRONOPOL w zakresie konstrukcji szkieletowych.


Projekty domów znajdujące się w naszym katalogu projektów gotowych, w większości zaprojektowane są w konstrukcji tradycyjnej (murowanej). Na Państwa życzenie istnieje możliwość przeprojektowania wybranego projektu domu z technologii tradycyjnej (murowanej) na technologię szkieletową w zakresie projektu budowlanego (zakres wymagany przez jednostki administracyjne do wydania decyzji pozwolenia na budowę). W projekcie budowlanym pokazane są główne elementy konstrukcyjne oraz zbiór wytycznych dotyczących wznoszenia budynku w systemie szkieletowym.

Istnieje możliwość zamówienia projektu wykonawczego w zakresie konstrukcji drewnianej domu. Projekt wykonawczy zawiera rysunki szczegółowe każdej ściany, każdego stropu, dachu, z rozrysowaną dokładnie konstrukcją szkieletu, opisanym i zestawionym każdym elementem.

Projekt wykonawczy pozwoli Państwu uniknąć problemów przy wznoszeniu konstrukcji domu, wynikających ze złych decyzji wykonawcy lub ze złego doboru elementów i materiałów. Jednocześnie pozwoli poczynić oszczędności poprzez zakup dokładnie wyspecyfikowanej ilości materiałów. Cena projektu wykonawczego będzie każdorazowo uzgadniana indywidualnie, gdyż zależna jest od skomplikowania projektu domu rodzinnego.

Ponadto oferujemy Państwu przeprojektowanie każdego dowolnego projektu domu jednorodzinnego, niepochodzącego z Biura Projektowego NNDOM, z konstrukcji tradycyjnej murowanej na konstrukcję szkieletową drewnianą w zakresie projektu budowlanego (zakres wymagany przez jednostki administracyjne do wydania pozwolenia na budowę) oraz projektu wykonawczego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

O wadach i zaletach domów szkieletowych czytaj tutaj.

Zadzwoń do nas!
Czekamy na twój telefon.
  • Numery telefonów
  • 71 345 65 00
  • 519 331 030
Adaptacje projektów Wrocław i okolice NNDom Adaptacje
Sprawnie i profesjonalnie
  • ...Najnowsze artykuły
  • Adaptacja projektu domu
  • Adaptacją projektu domu, czyli wrysowaniem projektu domu na działkę, zajmuje się architekt. Warto do niego się udać jeszcze przed ostatecznym wyborem gotowego projektu domu z upatrzonymi projektami domów i ...
  • czytaj więcej
  • Adaptacja projektu domu - oczami architekta
  • Rozmowa o adaptacji projektu domu przeprowadzona z naszym architektem prowadzącym adaptacje gotowych projektów domów na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Co to jest adaptacja? W związku z niezwykle ...
  • czytaj więcej

...więcej artykułów