NNDom O FIRMIEProjektujemy Wasze Nowe Domy,
łącząc waszą pasję mieszkania
z naszą pasją tworzenia.
NNDom Projekty domów
Biuro Projektowe
ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie ofertą NNDom. Jesteśmy pewni, iż nasze pomysłowe, ergonomiczne i funkcjonalne projekty domów jednorodzinnych spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jako potencjalnych użytkowników rozwiązań proponowanych w naszych projektach. Mamy nadzieję, iż dzięki naszemu katalogowi już wkrótce o którymś z projektów powiecie Nasz Nowy Dom. . .

Jesteśmy grupą architektów tworzących nowoczesne projekty domów jednorodzinnych. Dzięki dużemu doświadczeniu, długoletniej pracy w najlepszych pracowniach architektonicznych mamy możliwość zaprezentowania Państwu szeroką gamę rozwiązań, przemyślanych projektów i innowacyjnych rozwiązań. Gwarantujemy zadowolenie i spełnienie oczekiwań naszych klientów. Dzięki dużemu wysiłkowi włożonymu w ergonomię i praktyczność, wszystkie domy z naszego katalogu są energooszczędne (na miarę możliwości), ustawne, łatwe w umeblowaniu i co najważniejsze funkcjonalne.

Każdy z domów z katalogu jest projektem, w który włożyliśmy dużo pracy i wysiłku. Mimo to otwarci jesteśmy na sugestie i nowe wskazówki. Wspólnie możemy stworzyć całkowicie nowy projekt indywidualny.

Rozumiemy, iż budowa nawet małego domu jednorodzinnego jest wielkim przedsięwzięciem. Chętnie pomagamy, radzimy, dobieramy odpowiednie materiały budowlane odpowiednie na każdą kieszeń. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w przebrnięciu przez wszystkie zagadnienia administracyjne i prawne w procesie uzyskiwania pozwolenia na budowę.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem projektów na naszej stronie, czekamy na Państwa pytania i opinie składane drogą telefoniczną i mailową.


Zespół NNDOM
Zadzwoń do nas!
Czekamy na twój telefon.
  • Numery telefonów
  • 71 345 65 00
  • 519 331 030
Adaptacje projektów Wrocław i okolice NNDom Adaptacje
Sprawnie i profesjonalnie
  • ...Najnowsze artykuły
  • Adaptacja projektu domu
  • Adaptacją projektu domu, czyli wrysowaniem projektu domu na działkę, zajmuje się architekt. Warto do niego się udać jeszcze przed ostatecznym wyborem gotowego projektu domu z upatrzonymi projektami domów i ...
  • czytaj więcej
  • Adaptacja projektu domu - oczami architekta
  • Rozmowa o adaptacji projektu domu przeprowadzona z naszym architektem prowadzącym adaptacje gotowych projektów domów na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Co to jest adaptacja? W związku z niezwykle ...
  • czytaj więcej

...więcej artykułów